BYEGM GENEL MÜDÜRÜ AKARCA KURUM ÇALIŞANLARI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTILARINDA BİR ARAYA GELDİ

BYEGM GENEL MÜDÜRÜ AKARCA KURUM ÇALIŞANLARI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTILARINDA BİR ARAYA GELDİ

52 ülkeden 339 gazetecinin ağırlanarak Başbakan Binali Yıldırım ve Bakanlarla buluştuğu, şehit yakınları, gaziler ve o geceyi yaşayan kahramanlarla özel görüşmeler yapmalarının sağlandığı programda Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün (BYEGM) konuğu olan gazeteciler, kendi yayın organlarına geçtiği yüzlerce haberle dünya kamuoyuna 15 Temmuz’u anlattı. BYEGM’nin hafta boyunca yaptığı etkinlikler, ulusal medyada da geniş yankı buldu.

15 Temmuz’un uluslararası alanda doğru anlaşılmasına katkı sağlayan etkinliklerin başarısında imzası olan BYEGM çalışanları, Genel Müdür Mehmet Akarca ile değerlendirme toplantılarında bir araya geldi.

İlk toplantılar Enformasyon, Strateji Geliştirme ve Araştırma ve Analiz Dairesiyleydi. Genel Müdür Mehmet Akarca’ya Genel Müdür Yardımcısı Şimal Bulguroğlu, Strateji Geliştirme ve Enformasyon Dairesi Başkanı Mahmut Şevket Bayram ve Araştırma ve Analiz Dairesi Başkanı Selda Binici eşlik etti.

Akarca daha sonra Tercüme Dairesi Başkanı Mine Arslan ve daire çalışanları ile bir araya geldi.

Genel Müdür Akarca son olarak da Basın Yayın Dairesi Başkanı Muhammed Akgün ve daire personeli ile kahvaltıda buluştu. Kurumun faaliyetlerinde emeği olan herkese teşekkür eden Akarca, gelecek projeler konusunda da görüş alışverişinde bulundu.